Kariéra

Manažer pobočky

Hledáme vhodného kandidáta na pozici manažera pobočky.

Provozní manažer vykonává každodenní činnosti související se zajištěním řádného provozu pobočky v přímé podřízenosti jednateli společnosti. Spolupracuje na vytváření, zavádění a udržování strategií pro splnění cílů společnosti.

Náplň práce:

  • Řízení a koordinace činnosti pobočky
  • Organizace zaměstnanců, plánování směn a zpracování docházek, nábor zaměstnanců a brigádníků
  • Zajištění bezproblémového chodu gastro provozu včetně sestavování menu
  • Inventury, objednávání zboží, zásobování, kalkulace
  • Evidence tržeb
  • Příprava podkladů pro účetní oddělení
  • Spolupráce na tvorbě marketingové strategie s cílem navýšit návštěvnost a obraty pobočky
  • Poskytování informací zákazníkům, kontrola dodržování předpisů, procedur a kvality poskytovaných služeb
  • Řešení případných stížností a reklamací

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (specializace na obchod nebo gastro vítána)
  • Praxe s vedením lidí
  • Dobré analytické schopnosti a organizační dovednosti
  • Samostatnost, pečlivost, aktivní přístup, kreativita
  • Spolehlivost, přirozená autorita, přátelská a vyrovnaná osobnost
  • Schopnost vést a motivovat tým zaměstnanců
  • Vysoké pracovní nasazení a časová flexibilita
  • Dobrá znalost MS Office

Nabízíme:

  • Manažerské platové ohodnocení
  • Příjemné pracovní prostředí, vybavenou kancelář
  • Mobilní telefon i k soukromým účelům
  • 20 dnů dovolené
  • Zdravotní volno nad rámec stanovené dovolené, tzvn. sick days (3 dny)
  • Zaměstnanecké slevy

Zaujala Vás tato pozice? Pokud ano, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis na jbrachtelova@nextman.cz v českém jazyce.

Nebudeme – li Vás kontaktovat do dvou týdnů od obdržení Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti WonderPark s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Brigáda

Trvale hledáme brigádníky do kuchyně (příprava jednoduchých jídel, zákusků a dortů) i do provozu zábavního centra. V případě zájmu nás kontaktujte na info@wonderpark.fun.

Zástupce provozního manažera

Společnost provozující dětské zábavní centrum hledá vhodného kandidáta na pozici zástupce manažera pobočky.

Zástupce manažera vykonává každodenní činnosti související se zajištěním řádného provozu pobočky v přímé podřízenosti manažerovi pobočky. Spolupracuje na vytváření, zavádění a udržování strategií pro splnění cílů společnosti.

  • Řízení a koordinace činnosti pobočky
  • Organizace zaměstnanců v provozu
  • Zajištění bezproblémového chodu gastro
  • Inventury, objednávání zboží, zásobování
  • Spolupráce na tvorbě marketingové strategie s cílem navýšit návštěvnost a obraty pobočky

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání (maturita/výuční list – specializace na obchod nebo gastro vítána)
  • Praxe s vedením lidí
  • Vysoké pracovní nasazení a časová flexibilita

Nabízíme:

  • Měsíční mzdu ve výši 25 000 Kč
  • Dohodu o pracovní činnosti, výhledově HPP
  • Mobilní telefon i k soukromým účelům

Zaujala Vás tato pozice? Pokud ano, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis v českém jazyce na e-mail ruberova@eminens.cz